ROH Vijesti: Okrunjen svjetski prvak u prstenu časti (sadrži spojler)

Koji Film Da Vidite?

>

Koja je priča?

Na današnjem Ring of Honor: Fairfax Excellence TV Tapings, novi ROH svjetski prvak okrunjen je jer je vladavina Dalton Castlea kao prvaka konačno okončana nakon mega fatalnog meča u četiri smjera.

U slučaju da niste znali…

Dalton Castle osvojio je svoje prvo ROH svjetsko prvenstvo 2017. godine na ROH-ovoj Final Battle pay-per-view utakmici kada je pobijedio bivšeg prvaka Codyja Rhodesa u dvorani Hammerstein u New Yorku.

Sportskeeda je najnovije odredište na jednom mjestu WWE glasine i vijesti o hrvanju.

Nakon pobjede Castlea nad Codyjem, nastavio je braniti ROH svjetsku titulu protiv Martyja Scurlla, Punishmenta Martineza, pa čak i Jaya Lethala.

Srž stvari

Na današnjem ROH-u: Fairfax Excellence TV Tapings, Jay Lethal je pobijedio Dalton Castle, Codyja Rhodesa i Matta Tavena da bi na kobni način postao dvostruki svjetski prvak u ringu časti u EagleBank Areni u Fairfaxu.

Castle je na ovo natjecanje ušao nakon uspješne odbrane naslova s ​​trostrukim prijetnjama protiv Codyja i njegovog kolege, stabilnog kolege iz Bullet Cluba, Martyja Scurlla na ROH -u: Najbolji na svijetu.

Međutim, vladavina 'Party Peacocka' kao ROH svjetskog šampiona konačno je okončana nakon ukupno 197 dana, nakon što je na kraju izgubio titulu od Lethal-a, koji je nastavio sa odabirom prvaka u njihovom četverosmjernom meču, nakon brutalna smrtonosna injekcija.

Proslavu Lethal’s ROH Svjetskog prvenstva možete pogledati u nastavku:

Historija napravljena u Fairfaxu, Virginia! @TheLethalJay je NOVO @ringofhonor Svetski šampion #ROHFairfax pic.twitter.com/5YZnvf1Rnh

- Trener Gator (@TheCoachGator) 1. jula 2018

Šta je sledeće?

S Jayom Lethalom kao svjetskim prvakom ROH -a, sada se očigledno očekuje da ćemo svjedočiti nekim zabavnim odbranama titula, a ovo je svakako vrlo dobar potez s poslovnog stajališta u ime Ring of Honor -a.

Posljednja Lethal vladavina kao ROH svjetski prvak bila je apsolutno legendarna kada je nastavio držati ROH svjetsku titulu za ukupno 427, prije nego što je izgubio od Adama Colea, a sada definitivno možemo očekivati ​​još jednu dugu i zadivljujuću ROH svjetsku titulu za Lethal.